خدمات

نمایندگی آموزش نرم افزار سپیدار - مشاوره و فروش نرم افزار متناسب با شغل شما

image
خدمات - 1398/12/19

نمایندگی آموزش نرم افزار سپیدار - مشاوره و فروش نرم افزار متناسب با شغل شما

شرکت خدمات حسابداری مالیاتی حسابان پرستو 36299016 -021 نمایندگی آموزش نرم افزار سپیدار - مشاوره و فروش نرم افزار متناسب با شغل شما

نمایندگی آموزش نرم افزار سپیدار - مشاوره و فروش نرم افزار متناسب با شغل شما

خدمات حسابداری نرم افزار (مکانیزه)

با توجه به اینکه امروزه بیشتر سیستم ها از حالت دستی به مکانیزه تغییر یافته اند و اغلب از طریق کامپیوتر و نرم افزارهای تخصصی به انجام می رسند، تجهیز شرکت ها و سازمان ها به چنین ابزاری برای انجام امور محاسباتی و اقتصادی از اهمیت زیادی برخوردار است، ما با بررسی نیازهای مطرح در این زمینه سعی در ارائه جدید ترین و بروز ترین نرم افزار های مالی و حسابداری داشته و از مرحله ی مشاوره، طراحی تا نصب و راه اندازی و پشتیبانی و آموزش نحوه ی استفاده از نرم افزار همراه شما خواهیم بود.

احساس نیاز جامعه اقتصادی و همفکری و مشاوره به مدیران دور اندیش برای پیشرفت در حقیقت نخستین دلیل ثبت شرکت  « حسابان پرستو » بود. در ۱۳۸4 تیمی از کارشناسان فعال در حرفه حسابداری و مدیریت ، برای پاسخ گفتن به نیاز روز افزون مجموعه های اقتصادی در صدد برآمدند تا با پر کردن شکاف های آموزشی افراد , مسائل مالی، حسابداری و مالیاتی کمک هرچند کوچکی را به کشورمان انجام دهند.

 

نمایندگی آموزش نرم افزار سپیدار ورامین

نمایندگی نرم افزار سپیدار ورامین و قرچک و ... را شرکت خدمات حسابداری مالیاتی حسابان پرستو، با تکیه بر کادر مجرب و تیم حرفه ای به عهده دارد و کاربران گرامی می توانند جهت دریافت راهنمایی و اطلاع از قیمت و نحوه تهیه نرم افزار های حسابداری سپیدار همکاران سیستم،با ما در ارتباط باشند.

شرکت حسابان پرستو برترین نمایندگی نرم افزار سپیدار در ورامین و ... آماده ارائه خدمات می باشد.

نرم افزار سپیدار نمایندگی سپیدار ورامین قرچک پیشوا پاکدشت تهران ری گرمسار

قبل از خرید یک نرم افزار حسابداری باید دقت لازم را در زمینه انتخاب نرم افزار حسابداری نمود و این که آیا این نرم افزار حسابداری هم جهت با نیازهای سازمان یا شرکت یا فروشگاه ما می باشد و یا اینکه آیا این نرم افزار حسابداری نیازهای ما را براورده می سازد یا خیر؟

نرم افزار حسابداری سپیدار همکاران سیستم با توجه به پیشینه و نیروهای متخصص و کارآمد بهترین نرم افزار حسابداری موجود در بازار می باشد.

اگر نرم افزار حسابداری سپیدار را انتخاب کردید حالا یکی از مواردی که باید توجه نمود خرید نرم افزار حسابداری سپیدار از نمایندگی آموزش سپیدار در ورامین می باشد. 

شرکت حسابان پرستو نمایندگی آموزش سپیدار در ورامین با سابقه 16 ساله و تیم پشتیبانی قدرتمند و ارائه بهترین خدمات پشتیبانی نرم افزار حسابداری سپیدار، آماده ارائه بهترین خدمات بعنوان بهترین نمایندگی نرم افزار سپیدار می باشد.

شرکت حسابان پرستو به عنوان بهترین نمایندگی آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار در ورامین قرچک و ... با کیفیت ترین خدمات پشتیبانی و خدمات پس از فروش را به مشتریان خود ارائه می نماید.

شرکت حسابان پرستو نمایندگی آموزش سپیدار سیستم ورامین آماده فروش نرم افزار سپیدار همکاران سیستم و ارائه خدمات مالی حسابداری و مالیاتی در ورامین قرچک تهران و... به شما عزیزان می باشد.

 

یکی از مزیت هایی اصلی شرکت سپیدار سیستم، حضور نمایندگی های فروش فعال در سراسر کشور است که تیم حسابان پرستو نیز این آمادگی را دارد تا خدمات پشتیبانی و آموزش نرم افزار سپیدار را حضور شما کاربران گرامی ارائه نماید. سپیدار سیستم زیر مجموعه ای از گروه همکاران سیستم است و این مجموعه دو نرم افزار “سپیدار شرکتی” که مختص شرکت های متوسط و کوچک است و نرم افزار ” سپیدار فروشگاهی” ویژه اصناف و فروشگاه ها را تولید نموده است.

شرکت حسابان پرستو به عنوان نماینده آموزش نرم افزار حسابداری سپیدار سیستم در ورامین و منطقه و همچنین نمایندگی آموزش سپیدار در ورامین و منطقه، خدماتی در کنار سایر خدمات مربوط به این نرم افزار انجام می دهد.

در صورت خرید نرم افزار حسابداری سپیدار از حسابان پرستو، علاوه بر دریافت یکسال پشتیبانی رایگان می توانید از مشاوره تلفنی و حضوری مشاوران مجرب این مجموعه بهره مند شوید.

 

نرم افزار سپیدار همکاران سیستم

نرم افزار حسابداری شرکتی

نرم افزار حسابداری شرکتی سپیدار همکاران سیستم، برای شرکت های کوچک و متناسب با نیاز های این کسب و کارها طراحی شده است و  به چهار بسته ی خدماتی، تولیدی، بازرگانی و پیمانکاری تقسیم می شود.

نرم افزار فروشگاهی

امروزه نرم افزار های حسابداری، نقش موثری در بهبود کسب و کار فروشگاه های کوچک دارند و تمامی مشاغل می توانند با اتکا به نسخه نرم افزار حسابداری فروشگاهی مناسب شرکت همکاران سیستم با عنوان ” دشت” نیازهای مربوط به فروشگاه خود را مرتفع نمایند.

نرم افزار حسابداری دشت نسخه های گوناگونی برای کسب و کارهای مختلف از جمله پوشاک، املاک، طلا فروشی، سوپر مارکت، آرایشی و بهداشتی و یک نرم افزار فروشگاهی عمومی نیز دارد. هر یک از این نسخه ها منطبق با نیازهای خاص کسب و کار شما طراحی شده است.

در صورت نیاز به مشاوره خرید نرم افزار سپیدار همکاران سیستم می توانید با کارشناسان حرفه ای تیم حسابان پرستو در ارتباط باشید. نمایندگان سپیدار و دشت، وظیفه فروش و آموزش محصولات سپیدار و دشت همکاران سیستم را بر عهده دارند.

ارسال بسته نرم افزاری سپیدار سیستم به صورت رایگان بوده و جهت دریافت اطلاعات مربوط به شرایط خرید نرم افزار حسابداری سپیدار و قیمت محصول با ما تماس بگیرید.

 

امکانات نرم افزار سپیدار

  • آموزش الکترونیکی به مدت دو ماه
  • قابلیت دسترسی به گزارشات تکمیلی
  • پشتیبانی رایگان یک ساله
  • امکان چت آنلاین با کارشناسان سپیدار سیستم
  • امکان ثبت درخواست برای طراحی هر گونه گزارش از سوی مشتری
  • ارائه دموی نرم افزار به صورت الکترونیکی
  • دریافت فایل های به روزرسانی

با خرید نرم افزار از شرکت حسابان پرستو می توانید بسته نرم افزار را به صورت رایگان دریافت و نصب نرم افزار نیز به عهده فروشنده می باشدحسابان پرستو به عنوان نمایندگی آموزش نرم افزار سپیدار ورامین همراه شما خواهد بود چرا که بر این باور است که

فروش آغاز کار نیست، بلکه آغاز یک تعهد است.”

قیمت مناسب، استخراج انواع گزارشات، پشتیبانی عالی و فروش اقساطی تنها برخی از خدماتی است که با خرید نرم افزار سپیدار سیستم به آن دست خواهید یافت. شرکت حسابان پرستو با تکیه به سرمایه های انسانی با تجربه و حرفه ای خود به شما کمک خواهد نمود تا بتوانید به راحتی مدیریت کسب و کار خود را انجام داده و به اهداف خود برسید. شرکت حسابان پرستو به عنوان نماینده رسمی نرم افزار حسابداری سپیدار ورامین، شرایط ویژه ای را برای خریداران این نرم افزار حسابداری ایجاد کرده است. بی صبرانه منتظر تماس های شما هستیم.

علاوه بر این شما می توانید در زمینه مشاوره، طراحی، اجرا و پشتیبانی از تجهیزات، نرم افزارها و سخت افزارهای خود از کارشناسان ماهر در مجموعه حسابان پرستو بهره مند شوید.

شرکت حسابان پرستو از آغاز تأسيس، با نگاهي متفاوت به دنبال رسیدن به دو هدف اصلي حفظ و ارتقاء کيفيت خدمات و حفظ رضايت مشتريان خود می باشد.

تماس با ما:

021-36299016

021-36294375

021-36278068

تلگرام و واتس اپ: 4526950-0910    7547272-0936

آیدی تلگرام: mhpress@

اینستاگرام: hesabdari.hesaban@

 

hidden

©1398 - ساخته شده با ♡ و مقدار زیادی ☕ | طراحی و توسعه توسط پارس فرتاک