درباره ما

خدمات حسابداری مالیاتی حسابان پرستو - نماینده رسمی سپیدار سیستم

درباره شرکت ما

خدمات حسابداری مالیاتی حسابان پرستو - نماینده رسمی سپیدار سیستم

خدمات حسابداری و حسابرسی حسابان پرستو نمایندگی آموزش نرم افزار سپیدار با 16 سال تجربه و پژوهش مدیران مالی خود در ورامین ، تهران، پاکدشت، قرچک و … بعنوان یکی از برترین های خدمات حسابداری و حسابرسی در ورامین ، تهران و … با این عقیده که امروزه در عرصه رقابتی اقتصادهای جهانی و ملی، استفاده از اطلاعات مالی و حسابداری مربوط، قابل اتکاء و مفید، مهم ترین وسیله تصمیم گیری برای واحدهای تجاری می باشد و دستیابی به اطلاعات مالی و حسابداری مذکور جز با استفاده از خدمات حسابداران و مشاورین مدیریت امکان پذیر نیست ، به منظور رفع نیازهای حسابداری و مدیریتی شرکت ها ، موسسات ، کارخانجات و ارتقاء سطح کیفی اطلاعات مالی و سیستم های مدیریتی ،   خدمات حسابداری و حسابرسی حسابان پرستو ” فعالیت های حرفه ای خود را با بهره گیری از کادر مجرب  و نیروهای متخصص در زمینه حسابداری و مالی ؛ حسابرسی ؛ امور مالیاتی و بیمه ای ، نرم افزار و پیاده سازی سیستم های اطلاعاتی حسابداری با اتکاء به سال ها تجربه جهت خدمت رسانی هر چه بهتر در تهران و ورامین و ... آغاز نموده است.

خدمات حسابداری و حسابرسی حسابان پرستو” در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری ورامین به ثبت رسیده است. موضوع فعالیت موسسه طبق اساسنامه آن ، انجام کلیه خـدمات و مشاوره مـالی ، حسابداری ، مدیریت و مالیاتی ، مشاوره و فروش نرم افزار حسابداری  از قبیل : بازرسی قانونی، انجام رسیدگی و بررسی حسابها و اسناد و گزارشهای مالی ، تجزیه و تحلیل و استقرار سیستم کنترلهای داخلی و مدیریتی، اصلاح حساب، تهیه و تنظیم صورتهای مالی و گزارشهای مالی و مدیریتی ، تنظیم اظهارنامه های مالیات بر عملکرد و ارزش افزوده، ارائه مشاوره مالی و مالیاتی ، انجام بررسیهای ویژه مالی و … به صورت رایگان و مستقل می باشد.

از زمان شروع فعالیت تاکنون با اتکاء به دانش و سالها تجربه کاری مدیران و کادر حرفه ای خود ، به طیف گسترده ای از شرکتهای ایرانی و خارجی که در بخشهای مختلف اقتصادی کشور منجمله ، خدمات مهندسی ، پیـمانکاری ، تولیـدی و صنعتـی، بازرگــانی ، خدماتی ، مشاوره ، انتشارات و ... مشغول به فعالیت بوده اند، خدمات مالی از قبیل: حسابداری ، حسابرسی ، اصلاح حساب ، ایجاد و بهینه سازی سیستمهای موجود مالی ، مشاوره مالی و مالیاتی و غیره ارائه نموده است .

انجام کلیه خدمات حسابداری شرکت ها و مشاغل، گزارش معاملات فصلی، اظهارنامه مالیات ارزش افزوده، اظهارنامه مالیاتی، تهیه گزارشات مالی. امروزه کسانی در بلند مدت موفق خواهند شد که به صورت روزانه اطلاعات مالی خود را در دست داشته باشند و نتیجه تصمیمات خود را به روز مشاهده نمایند و این عمل تنها با استقرار سیستم حسابداری و کنترل های داخلی میسر می گردد .مدیران موفق مدیرانی هستند که به امور مالی خود ارج می نهند و استفاده از خدمات مالی را به دید سرمایه گذاری می نگرند.

 

 

1.
خدمات حسابداری و مالی

ارائه خدمات حسابداری برای شرکت ها و بنگاه های اقتصادی که می تواند شامل تهیه صورت های مالی و بستن حساب ها،کنترل و تجزیه و تحلیل حساب ها ، تهیه ترازنامه و دفاتر قانونی، استقرار نماینده و کادر حسابداری مشاوره در زمینه های حسابرسی ، مالی و بسیاری دیگر باشد.

2.
خدمات مالیاتی

ارائه خدمات مالیاتی شامل تهیه و ارسال اظهارنامه مالیاتی ، تنظیم و ثبت گزارش فصلی، تهیه و ثبت اظهارنامه ارزش افزوده و انجام برخی دیگر از مجموعه فعالیت ها و اقدامات ضروری مالیاتی که دغدغه اکثر مدیران کسب و کارها است و عدم ارسال و ارائه آن ها جرائمی به دنبال خواهد داشت

3.
خدمات فروش و آموزش نرم افزار سپیدار

حسابان پرستو نماینده رسمی فروش و آموزش سپیدار سیستم، ارائه خدمات مشاوره، فروش و آموزش نرم افزار سپیدار سیستم در ورامین و منطقه

laptop

hidden

©1398 - ساخته شده با ♡ و مقدار زیادی ☕ | طراحی و توسعه توسط پارس فرتاک