خدمات

آموزش و اعزام نیروی حسابداری و مدیریت مالی مجموعه شما

image
خدمات - 1398/12/19

آموزش و اعزام نیروی حسابداری و مدیریت مالی مجموعه شما

شرکت خدمات حسابداری مالیاتی حسابان پرستو 36299016 -021 آموزش سپیدار در ورامین و اعزام نیروی حسابداری و مدیریت مالی مجموعه شما

آموزش و اعزام نیروی حسابداری و مدیریت مالی مجموعه شما

یکی از خدمات شرکت حسابان پرستو آموزش و اعزام نیروی حسابدار می باشد. شرکت خدمات حسابداری مالیاتی حسابان پرستو، براساس نیاز و زمان بندی لازم شرکت شما، افراد متخصص در زمینه های مالی را آموزش داده تا در تمامی سطوح پاسخگوی تمامی نیازهای مالی و مالیاتی شما باشند. شرکت خدمات حسابداری مالیاتی حسابان پرستو در ورامین با بهره مندی از بهترین حسابداران در ورامین، تهران و قرچک، پاکدشت و ... به اعزام حسابدار در سطوح مختلف طبق نیاز و درخواست مشتری می پردازد. در شرکت خدمات حسابداری مالیاتی حسابان پرستو اولویت جذب منابع انسانی همیشه سوابق حسابداری و حسابرسی می باشد تا نیروی مالی اعزامی به شرکت های طرف قرارداد با دید کامل به مباحث مالیاتی که با اهمیت ترین بخش در حسابداری می باشد امور لازمه را پیش ببرند. با توجه به اینکه امروزه حسابداری یکی از حرفه های مهم و پیچیده در ایران می باشد که به هیچ عنوان نمی توان تنها با تکیه بر حسابداری بصورت تئوری به نحوه احسن آن را پیش برد، شرکت های زیادی در سال های اخیر دیده شده اند که به علت عدم وجود واحد مالی قوی ضرر و زیان های سنگینی را متحمل شده اند که مسلما این ضرر و زیان ها آینده مالی این شرکت ها را تحت شعاع قرار داده است. شرکت خدمات حسابداری مالیاتی حسابان پرستو براساس نیاز و زمان بندی لازم شرکت شما افراد متخصص در زمینه های مالی را آموزش داده تا در تمامی سطوح از سطح کمک حسابدار تا مدیر مالی بصورت پاره وقت و یا تمام وقت پاسخگوی تمامی نیازهای مالی و مالیاتی شما باشند. از این رو با توجه به اینکه واحد مالی بخش اصلی یک سازمان می باشد حسابان پرستو با اعزام حسابدار مجرب دائم و پاره وقت همیشه به اصول اصلی خود که رضایت مشتری می باشد پایبند بوده باشد.

اعزام حسابدار (حسابدار تمام وقت / حسابدار پاره وقت):

اعزام نیرو در سطوح مختلف اعم از حسابدار ، حسابدار ارشد ، مدیر مالی ، مشاوره مالی و مالیاتی حضوری و غیرحضوری در کلیه امور حسابداری ، مالیاتی ، حسابرسی به همراه آموزش مواردی اعم از : تهیه و تنظیم اظهارنامه ارزش افزوده ، تهیه و تنظیم اظهارنامه عملکرد ، محاسبه و ارسال لیست بیمه و مالیات حقوق ،اجرای عملیات اصلاح حساب و کاهش مالیات و جرائم ، تهیه گزارش حسابرسی و صورتهای مالی و انواع گزارشات مدیریت و حسابداری ، تهیه انواع لوایح دفاعیه از عملکرد جهت ارائه به هئیت ها ، استقرار سیستم و کدینگ حسابداری و که اینها تنها بخشی از خدمات حسابداری حسابان پرستو می باشد. شرکت حسابداری مالیاتی حسابان پرستو به شما این اطمینان را می دهد تا در تمامی بخش های سازمان خود از تمامی اطلاعات به صورت کامل با خبر باشید و بتوانید با نظم مالی در سازمان خود بهترین برنامه ریزی استراتژیک ، مالی و مالیاتی را داشته باشید. ما با توجه به کیفیت بالای ارائه خدمات و تعرفه هایی پایین تر به نسبت سایرشرکت های حسابداری همیشه رضایت مشتری را مد نظر قرارداده ایم و مشتریان عزیز می توانند جهت اطلاع از تعرفه های خدمات حسابداری و مشاوره مالی و مالیاتی خود با ما تماس حاصل نمایند.

فواید همکاری با ما در زمینه اعزام حسابدار

 • نظارت و ارائه مشاوره مالی و مالیاتی توسط موسسه در صورت بروزهرگونه مشکل
 • نداشتن هزینه حقوق و هزینه بیمه و مالیات و مشکلات کارمند حسابداری
 • داشتن ضمانت حسن انجام کار و پشتیبانی موسسه از واحد مالی شرکت
 • ارائه مشاوره و پیشنهادات در جهت افزایش بهره وری
 • اطمینان از تداوم همکاری و نداشتن مشکلات مالی و مالیاتی که در صورت تعویض حسابدار یا بروز هرگونه مشکل که ممکن است بروز دهد
 • اطمینان از به روز بودن نیروی اعزامی از قوانین و اطلاعات مالی و مالیاتی بدلیل آموزش مستمر از طرف موسسه

کلیه امور حسابداری شرکت یا فروشگاه شما  با نظارت مدیران ما انجام میشود تا خیال شما جهت بروز بودن اسناد و  بایگانی اسناد و مکانیزه بودن و همچنین کیفیت آسوده باشد .همچنین آموزش مستمر نیرو توسط موسسه به شما این اطمینان را میدهد که کلیه امور مالی و مالیاتی شما توسط افراد متخصص و بروز از کلیه قوانین انجام میگیرد.

شرکت حسابداری مالیاتی حسابان پرستو به شما این اطمینان را می دهد تا در تمامی بخش های سازمان خود از تمامی اطلاعات به صورت کامل با خبر باشید و بتوانید با نظم مالی در سازمان خود بهترین برنامه ریزی استراتژیک ، مالی و مالیاتی را داشته باشید” برنامه ریزی که در نهایت منجر به چابک سازی، افزایش بهره وری و حضور قدرتمندتر شما در بازار می شود.

 

خدمات آموزش حسابداری و آموزش حسابرسی

 1. آموزش حسابداری و حسابرسی ( حسابدار و حسابرس )
 2. آموزش حسابداری حرفه ای ( حسابدار ارشد رئیس حسابداری )
 3. آموزش افراد مشغول به کار در شرکت ها(ارتقاء سطح شغلی)
 4. آموزش حسابداری نرم افزاری و بهره برداری مناسب از کدینگ

حسابان پرستو نماینده رسمی آموزش سپیدار در ورامین قرچک و ...

یکی دیگر از خدمات شرکت خدمات حسابداری مالیاتی حسابان پرستو، آموزش نرم افزار سپیدار سیستم در ورامین قرچک و ... می باشد.

شرکت حسابداری حسابان پرستو تنها نماینده رسمی آموزش سپیدار در ورامین و برگزار کننده دوره آموزش نرم افزار سپیدار درورامین و جنوب شرق تهران می باشد.

 

کدام آموزشگاه بهترین انتخاب برای کلاس آموزش صفر تا صد سپیدار است؟

قبل از انتخاب و ثبت نام در هر موسسه ای، می بایست از مجوز یا قرارداد نماینده رسمی سپیدار سیستم اطمینان داشته باشید تا در پایان دوره برای دریافت گواهینامه رسمی شرکت و پشتیبانی دچار مشکل نشوید. حتما سرفصل ها و ساعات آموزش این دوره را بررسی نموده و سپس اقدام به ثبت نام نمایید.متاسفانه مشاهده شده است برخی از آموزشگاه های متخلف با ارائه آموزش چند نرم افزار در یک دوره در تعدادی جلسه محدود، اقدام به جذب کارآموز نموده‌اند که مطمئناً متقاضیان آموزش نتیجه لازم را در پایان دوره نخواهند گرفت.

نیاز حسابداران به آموزش نرم افزار سپیدار

ظهور نرم افزار سپیدار سیستم شرکت همکاران سیستم، تا حد زیادی توانست نیاز شرکت ها و بنگاه های اقتصادی را مرتفع سازد. این نرم افزار به پشتوانه شرکت همکاران سیستم توانست خیلی سریع، جایگاه خوبی در بین استفاده کنندگان از نرم افزارهای مالی پیدا کند به طوری که همیشه برای خریداران و استفاده کنندگان نرم افزارهای حسابداری به عنوان یکی از گزینه های روی میز مطرح بوده است.

با افزایش تعداد کاربران این نرم افزار، نیاز به دوره های آموزش نرم افزار سپیدار بیش از پیش در بین دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های مرتبط و غیرمرتبط با شغل حسابداری نمود کرده و آنها را وادار به یادگیری این نرم افزار مالی کرده است.

مطمئناً نرم افزار سپیدار سیستم تفاوت های اساسی با نرم افزارهای مطرح دیگر دارا می باشد.

 

ماژول‌های تدریس شده در دوره سپیدار

ماژول‌هایی که در این دوره آموزشی تدریس میشوند شامل 8 بخش اصلی به شرح زیر هستند:

 1. حسابداری
 2. دریافت و پرداخت (امور مالی یا خزانه داری)
 3. فروش و مشتریان
 4. تامین کنندگان و انبار
 5. حسابداری حقوق و دستمزد
 6. سفارش کار/ تولید یا بهای تمام شده
 7. بررسی منوی شرکت
 8. تنظیمات

 

تماس با ما:

021-36299016

021-36294375

021-36278068

تلگرام و واتس اپ: 4526950-0910    7547272-0936

آیدی تلگرام: mhpress@

اینستاگرام: hesabdari.hesaban@

hidden

©1398 - ساخته شده با ♡ و مقدار زیادی ☕ | طراحی و توسعه توسط پارس فرتاک